Pravda o neviditelnejch holkách

13. října 2013 v 12:46 | cassie |  Float.
Dobré ránko, slečny,

právě jsem se probrala po včerejším mejdanu a musím říct, že se mi ani nechce zvracet z těch tequil, ale z tý hlady učebnic na stole, který mě dneska čekaj.

život je krutej, no. co s tím naděláš.

Důležitý ale je se z toho neposrat, jak říká moje kolegyně v práci, a má pravdu.

Moje spolubydlící je vysoká dlouhonohá blondýnka s modrýma očima, perfktníma vlasama a angličtinou. Přijdu si vedle ní jako popelka, až na to, že popelka byla hezká. To, že jsme na sobotu naplánovaly společnej mejdan, prostě vyrazit ven, jsem věděla už od začátku, že to byla osudová chyba. Jak přede mnou stála v tý krátký kytičkovaný sukni a botách naodpatku...prostě konec.

Když sme byly v baru, všichni chlapi a kluci koukali na ni. Bylo to dost frustrující. Někdo za ní přišel, dal se s ní do řeči a ona: "Ale je tu i má kamarádka.." Připadala jsem si jako naprostý nicotný ošklivý debyl. Ano, píšu debyl s tvrdým y, protože to je opravdu nejhorší stádium debyla.

Pravdou je, že s takovou holkou prostě nemůžete jít na tah.

Pak se do hry přidal její bývalý přítel, který je naprosto sexy a vypadá jak edward cullen, ale "ona ho prostě už nechce".
No je pravda, že byl arogantní jak diskokoule. Ale k sežrání.

Večer skončil tak, že mi oznámila, že jde spát k svému bývalému(ehm), kterého už opravdu nechce (ehm ehm).

Fajn, dělejte si co chcete, lidi, ale je to hnus. Kdybych byla aspoň hezká. A nebo chytrá. Úplně nejhorší je, když jste obyčejný, úplně úplně průměrně obyčejný, jste tak obyčejný, že jste ve skutečnosti neviditelný.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama