Září 2013

24.9. den čtvrtý, nová spolubydlící

24. září 2013 v 23:04 | cassie |  Float.
Dobrý večer hubeňulky,

tak přišel soudný den a mně přijela spolubydlící. Ano, přijela do krásného bordýlku, to Vám teda říkám :D... ale tak, vypadá, že jí to moc nevadí.

Jedla jsem dnes pěkně, musím se pochválit, jen akorát málo piju, nějak mi ta voda tam nejde natlačit... zítra do práce, už teď se mi nechce vstávat.

Sn: Bebe sušenky, dětská přesnídávka
Sv: Jablko
O+V: 10 kousků sushi s lososem
V: Malý kousek pizzy s houbama


23.9. Den třetí, tak obyčejná, že ji skoro není vidět.

23. září 2013 v 23:23 | cassie |  Float.
Krásný večer hubeňulky,

svět je nanic. A jediný, co nám zůstalo je mátovej čaj a hubnutí. Tak se do toho musíme pustit s vervou, aby život za něco stál.

Za chvíli mi začínaj přednáčky a povinný cvičení, i když sama nevím, kdy a na čem mám bejt.:))) welcome to the real world of university.

Jsem strašně sama. Už nevím co to je držet někoho za ruku, s někým se líbat. Zanevřela jsem na lásku a zamkla svoje srdce. Všechno stejně vždycky končí stejně. Ne?

Nevím, jak to popsat. Svět byl dřív jinej a všechno se zdálo být lepší. Nečtěte noviny ani se nekoukejte na zprávy, protože zákonitě spadnete do deprese. Tak si pořád dokola čtu dívčí romány, co jsem četla ve 14 a bylo mi krásně. A když je čtu, je mi aspoň na chvíli krásně, jak mi bylo dřív. Svět byl jinej a my sme byli lepší.

Holka vedle v pokoji strašně kašle. Přehlušuje to i sluchátka.

Dobrou noc


Sn: BeBe sušenky čokoládové, mátový čaj
O: Kousky kuřecího masa, bramborová kaše- miniporce
Sv: Hruškojablíčko, 2 mrkve
V: Špagety, sýrová omáčka + sojové kousky

Pohyb: Nic, brzy bude zase fitko:)20.9.2013 Den nula

20. září 2013 v 22:38 | cassie |  Float.
Drahé krásné a hubené,

tento článek jsem nazvala jménem Nula, neboť tohle je přesně den, kdy se můžete konečně od něčeho odrazit, v mém případě konkrétně od úplné nuly. Náhodou, ano zní to směšně, že jsem náhodou narazila na svůj blog a připomněla si období, kdy jsem ještě za něco bojovala a věřila, že jednou budu krásná.

Tak tady je Cassie znova, o dva roky starší, s 60 kily živé váhy. Ano, je to tak. A pojídání brambůrku a čokolády mě z toho a ještě někam dál jaksi nedostane.

Tím pádem se opět hlásím, sice s plným břihem ale také s notnou dávkou nového odhodlání a víry v lepší budoucnost.

... dělám si srandu, začíná podzim a mě už ten déšť leze na mozek. Jednoduše řečeno musím shodit.

Je mi naprosot jasné, že většina z vás už dávno neví, kdo jsem, nebo snad čím jsem kdysi byla. Je čas začít znovu, ale novej blog si zakládat nebudu, myslím že naše neúspěchy bychom neměli házet za hlavu, ale čelit jim a mít je stále na očích, aby nám připomínaly, co sme udělali špatně.

Tak konec filozofie a zítra se jedou jídelníčky- mám jednoduchá pravidla. Jíst po 3 hodinách, hodně zeleniny a ovoce, žádné smažené a sladké.

Také bych chtěla zmínit, že se mi poslední dobou moc moc pokazila pleť, a mám takové neblahé podezření, že je to tím, že vůbec necivčím a, promiňtě mi tento výraz, žeru jak nezacpaná.

Vaše, sice tlustá, ale stále Cassie:)