Říjen 2012

Why? Because fuck you, that's why.

18. října 2012 v 23:07 | c |  Float.
Nikdy se mi nestalo, že by ze mě byl někdo paf. Nikdy se mi nestalo, že by se do mě někdo zamiloval na první pohled. Taky se mi nikdy nestalo, že by kluk "oněmněl" úžasem. Nebo že by si mě přidal neznámej kluk na facebooku, protože mě zahlídl autobuse a tak sem se mu líbila, že si zjistil,kdo jsem. Nikdy jsem nedostala milostný dopis.

Říkají, že jsem sexy, ale nikdy že jsem překrásná.

Nemám vlnité objemné lesklé vlasy so půl zad a blankytně modré velké oči. Nemám útlá zádíčka a perfektní tvar a velikost prsou. Nemám dokonalou porcelánovou pleť a nevinnou překrásnou tvářičku panenky. Nemám ploché bříško a malinkatý stehna ani štíhlý lýtka. Nemám perfektní malý roztomilý nosík. Nemám ani sexy zadek. Neumím elegantně držet cigaretu. Nemám štíhlé hladké paže ani dlouhý prsty. Neumím se dokonale smát. Sem malá. Když jsem šla na amaterskou módní přehlídku, byla jsem tam nejmenší a nejtlustší. Nemám úžasnýho přítele.

A teď tady sedím, jím mentos, čumím na displej mobilu, zda mi třeba odepíše na sms a přemejšlím, proč je svět nespravedlivej, proč má někdo všechno a někdo nic.

Ale nestěžuju si, nebrečím, nezávidím, přeju ostatním a přeju si.


Jen uvažuju proč.Zamilovaná Cassie!

15. října 2012 v 0:17 | cassie |  Float.
Ahojte slečny,

mrzí mě, že teď moc neblokuju. Není to ale kvůli tomu, že bych neměla čas, ale spíš tak nějak není nálada. Snažím se teď pomalu vrátit k nějaké dietě, ale moc mi to nejde. Musím se víc snažit :)

Jinak, k přdchozímu článku. Je to snad první kluk/muž, ze kterýho sem totálně na pochybách. Nevím, co dělat, jestli mu psát, nebo čekat, že napíše. Nevyznám se v něm, nikdy se mi to nestalo. Vždycky byl ten kluk posedlej mnou, psal mi, volal, jevil zájem. Tenhle? Nevím, co si myslet. Nechci, aby to znělo puberťácky, ale úžasně líbá. Už sme byli na druhým rande a nemůžu ho dostat z hlavy. Možná proto, že je tak dospělej. Je mu 29. Nikdy bych neřekla, že bych se mohla "zaláskovat" do takovýhodle typu kluka. Na první pohled nevýraznej, na druhej neodolatelný zeleno modrý oči. Bože.

Poraďte, mám nu napsat? Nebo čekat, až zase napíše on? Nechci, aby si myslel, že nemám zájem... Poraďte prosíííím!!

Držte mi pěsti.

6. října 2012 v 19:02 | cassie |  Float.
Cassie se po 2 letech znovu zamilovala.

Buď zavolá
a nebo
ne.