Květen 2012

24.5. here i go again.

24. května 2012 v 23:24 | cassie |  Float.
Krásný večer, hubeňulky moje.

Dnešek naprosto únavnej den. Ve fitko dlouho, pokecala jsem s hodně lidma, bylo to fajn.

S panem E. je to nějaký divný, prostě týden se nevidíme a přijde mi, že už to není jako dřív, jakoby se to něco mezi náma vytrácelo... ale stejně, když sme pak spolu, je to zase fajn. Uvidíme, teď je nemocnej, broučín, chudák, takže sse zase neuvidíme.

S jídlem to bylo dneska v pohodě, jsem fakt spokojená, navíc jsem vypila asi 3.5l vody, nacož jsem velice hrdá, snažím se teďka hodně pít, pomáhá to a zahání hlad.23.5. aneb everything depends on me, just me.

23. května 2012 v 22:49 | cassie |  Float.
Krásný večer slečny,

takhle to dál nejde. Nemůžu se na sebe dívat.

Pořád jen brečím a nic nedělám, cpu se.

Kdybych se bývala snažila, kluci by o mě měli zájem. Chtěli by moje číslo, přidali by se mě na facebooku. Neděje se mi to ne proto,že bych byla tichá a uzavřená, ne. Děje se mi to proto, protože nikdo nemá zájem. Nikdo nemá zájem o velký tučný tlustý prase. Nikdo. A nezmění se to, dokud nezačnu něco dělat. Dokud se nenadechnu a znovu si neuvědomím, kdo sem a co chci. Vím to naprosto přesně.

Takže du do toho. A budu klidně zkoušet každej den. Jednou to vyjít musí.sometimes your best is just not good enough.

18. května 2012 v 15:26 | cassie |  Skinny.


"Je docela deprimující jet ve vlaku, kterej jede příliš pomalu na to, aby dojel do cíle ale moc rychle na to, aby se z něj dalo vyskočit.
A jestli ve vás zbylo kousek citu, musíte si nás všimnout."13.5. aneb sometimes your best is just not good enough

13. května 2012 v 11:25 | cassie |  Float.
Opět jsem tu dlouho nebyla. Nebyl čas.

Když jím zdravě a pravidelně, přijde mi, že vůbec nehubnu. Pouze si držím váhu, mohlo by se zdát, že je to ideální, ale ne.

Musím přejít k radikálnějšímu řešení, jíst míň a zase se naučit milovat pocit hladu.


8.5. life's fair, isnt it?

8. května 2012 v 18:56 | cassie |  Float.
Další zoufalej, neúspěšnej, zbytečnej den na blbý škole.

Znáte ten pocit, když víte, že je něco špatně a nefér, ale nemůžete s tím nic udělat?

A tak nadosmrti v něčím stínu jen sedíte v koutě a sníte o dokonalým a vysněným světě. Nadosmrti ve stínu někoho, kdo je lepší, úspěšnější, třeba vaše sestra. Dokonalé děvče,dokonalý přítel, dokonalé známky, dokonalá budoucnost. A vy jen sedíte a koukáte, jak druhejm vychází jejich plány a plní se jim sny. Jen vy sedíte a koukáte, protože je to to jediný co můžete dělat.

Moje kamarádka má 175cm, je vysoká a kdyby zapracovala, měla by postavu modelky. Ona si to neuvědomuje. Neuvědomuje si, co by to pro mě znamenalo. Nepřijde vám někdy, že ste se narodili prostě na špatným místě a ve špatnej čas? nedokážu si to jinak vysvětlit, než že Bůh/osud (whatever it is) udělal někde naprosto velikej fail? Mít její figuru a výšku, už jsem někde úplně jinde.

Moje sestra je dokonalý tvor od přírody. Má průměr 1.0, je přijatá na 3 vejšky, má dokonalého přítele a je štíhlá a krásná a přirozeně inteligentní. Letos maturuje, všichni stresujou, beztak to bude za 4 .)...

Víte, nic nikomu nezávidím (jen trošku :D .)) ale přijde mi, že proč má někdo všechno a někdo vůbec nic? Nemluvím jen o sobě ale i o ostatních. Prostě to není fér, nic není fér. A vy jen sedíte na sedačce obklopeni rodinou a ukazujete ty čtyřky z matiky a trojky z ostatních předmětů. Krásně se vyjímájí vedle jedniček, to mi věřte...

V srpnu odjíždí pan E. do Ameriky. Nedovedu si představit, že se rozejdem, i když je to předem jasný. Zase budu stát na rozpálený silnici sama a koukat se do modrýo nebe a přemejšlet nad tím, jestli mám brečet, nebo jestli mám brečet víc a později. Nechci zažít ten pocit, že ste zase samy. že nemáte nikoho, že začínáte od úplný nuly.

Tohle dopr*ele není fér.


Co už, jedem dál ne?7.5. aneb get back on track!

7. května 2012 v 22:38 | cassie |  Float.
Krásný pondělní večer, fuuuj, pondělí.


Dnešek dlouhej, únavnej, a to je teprve začátek týdne. S panem E. je to teď supr, i když se vidíme jen o víkendech, možná díky tomu...

Anyway, s jídlem se teď držím, i když by to mohlo být lepší, jak ste na tom vy?


Bóóóže, za takový bříško bych dala všecko|!!6.5. aneb may, it's fucking may!!!

6. května 2012 v 13:10 | cassie |  Float.
Krásný den slečny, víkend jsem nestíhala, ale papkala sem pěkněě :)))


Fotky jsem taky bohužel nestihla, ale už se na to chystám, takže v nejbližší době to dám i se srovnáním :)

Panebožeeem, tak strašně málo zbývá do léta do plavek!!!!! A já sem pořád na stejným, takže s tím musím URGENTNĚ (uuf, to sou inteligentní a sofistikovaná slova, že? :D) něco udělat!! Kdo jde do toho se mnou?!3. května aneb byl první květen, lásky a hubnutí čas.

3. května 2012 v 21:58 | cassie |  Float.
Krásný večer dámy, opět sem se dlouho neozvala nemám vůbec čas... držím se, žádný sladky. O víkendu přidám fotku a váhu.


Když se nad tím tak zymslíte, všechno se točí kolem jídla. Ale ve výsledku o jídlo vůbec nejde.

Jediný, co teď potřebuju, je mít obraz sebe samý pořád na očích, myslet na to, že to dokážu a věřít tomu. A ono se to stane pravdou, určitě, věřte mi. Od zítra jídelníčky... uff, v pátek, věřím si :D... zkouška je, když přijedu v pátek z intru, je doma strááášně moc jídla...:/