Leden 2012

30.1. aneb nemocná Cassie ist slowly getting better.

30. ledna 2012 v 12:10 | cassie |  Float.
Krásné poledne, slečny...

omlouvám se za téměř týdení absenci, ale totálně sem onemocněla. Skoro týden sem ležela v teplotách a fakt sem si myslela, že uděřila moje poslední hodinka. Ke všemu mám teď ještě strašnej kašel, takže cvičení ještě hooodně dlouho nebude... fakt pecka.

Jinak dneska je ten casting... tak strašně sem tam chtěla jít, byla sem odhodlaná... a pak ta blbá nemoc. Sice je mi líp, ale na to, abych v plavkách chodila po mole, to ne... škoda, prostě mě ten modeling nějak nechce :D ...

S jídlem je to, řekněme, nevalné... ale z toho mála, co sem při těch teplotách snědla se snad ani přibrat nedá, teď momentálně jsem ve stavu, kdy moje vyhladovělé tělo potřebuje potravu, a to jedno jakou :D ... ale jasně, dál se držím. Nějak mám vidinu léta blíž, než předtím... dokonce sem si našla plavky, a strašně se těším, až je objednám... !!!

summer sweet summer!!

Večer /snad/ dopíšu jídelák.)24.1.2012

24. ledna 2012 v 22:28 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny...

nějak nemám co psát. Snad jen, že sem měla jídlo dobrý, nedala jsem si nic navíc a ani jsem se nepřejedla. Prostě neutrál. Příští týden v pondělí je nějaký casting pro amatérské holky, co by mohly eventuelně na jednu přehlídku. Přemýšlela jsem o tom, když se budu tento týden snažit, mohla bych to zkusit. Ale mám strach... chápete, přijete tam, oni se na vás podívají a řeknou: What the fuck? ty chceš na přehlídku?!...

Nevím, poradíte? Mám to zkusit nebo se na to vykašlat, co myslíte?:)23.1.12 aneb "krásný" leden pokračuje. Ale jednou stejně skončí.

23. ledna 2012 v 22:12 | cassie |  Float.
Zdravím hubeňulky,

dneska sem dostala dvě 5. Jaaaaj. Ne, seš kráva Cassie. Anyway, konec klasifikace, a se známky, i když sou strašný, sem spokojená. Taky mít všechno v němčině a ještě se tvářit, že tomu rozumíte... :D not bad.

Jídlo v pohodě, zítra bych chtěla dát krásnej jídelák, vzorovej, přepychovej s ovocem a zeleninou.))

Jak se máte vy?

Jinak děkuju moc všem za krásný komentáře, vážím si jich a kvůli vám se do toho pouštím v plný síle. :)))
Photos1. 22.1.12

22. ledna 2012 v 11:51 | cassie |  Float.
Ahojte slečny, je tu slíbené foto. Předem upozorňuju, že je to katastrofa.

Ale jak říkám, musíme se někdy odhodlat a od toho dna odrazit, abysme si uvědomili, že když budem chtít, tak můžem i vzlítnout.


19.1.12 aneb everything sucks, seriously.

19. ledna 2012 v 21:17 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny...

ještě že už je čtvrtek. Dneska naprosto strašnej den. 10 vyučovacích hodin ve škole... katastrofa. Znáte ten pocit, když přijdete po celým dni domů, sednete si na postel a aspoň půl hodiny zíráte z únavy na jedno místo a ani se nepohnete? :D Prostě lahoda.

Anyway, zítra je pátek, bude maminčina večeře, naštěstí jsem jí řekla, ať udělá nějaké dietní maso.

V sobotu se vrací pan E. Po týdnu se "možná" uvidíme. Je to divný. Není mi po něm vůbec smutno. Víc myslím na to, jak shodit špeky, než na něj.

O víkendu dám fotky. Je jedno, jak teď vypadám, ale bude to jeden z prvních kroků, jak si přiznat, co je a co by mělo být.


¨


18.1.12 aneb nechutně velký břicho

18. ledna 2012 v 21:21 | cassie |  Float.
Krásný večer slečny,

to byl náročnej den,... takovýhle fakt miluju. Pan E. je na horách, skoro nepíše, jistě se tam dobře baví, že.
Chtěla bych dát hladovku, ale necítím se na to, nejsem dost silná... i tak jím málo... zítra to zkusím, maximálně zelenina.

... připadám si strašně tlustá a ošklivá.

Nemůžu pořádně cvičit, dodělávám nemoc...

Tak nějak bez inspirace, typickej leden.

Podělala sem písemku z matiky.i believe in girls like these.

17. ledna 2012 v 0:13 | cassie |  Skinny.Řeknu vám pravdu o pravdě. Bolí. A proto lžeme.16.1.12

16. ledna 2012 v 23:39 | cassie |  Float.
Krásný večer slečny...

omlouvám se za neaktivitu, už dlouho se přemlouvám, že se zase dám do svýho boje, půjdu do sebe a na plese ukážu všem, jak se to dělá.

Poslední dobou na jídlo kašlu, budu upřímná. Ale už mě to nebaví...

Navíc, když na týden vždycky vysadím HA (beru ji už asi rok a půl) tak mám 54kg. Další tři týdny, kdy ji beru mám 57-58kg. Je to možný? Že se dá z blbý antikoncepce přibrat během tří týdnu až 4kg? Dost trapný.

Jsem teď nemocná, snad se brzo uzdravím, abych se opět mohla ničit v posilovně.

Vaše snad už více aktivní Cassie.)


11.1.12 aneb dreams dont come true. they just dont.

12. ledna 2012 v 0:01 | cassie |  Float.


jak víte, jak moc je příliš?
příliš mnoho příliš brzy?
příliš informací?
příliš zábavy?
příliš lásky?
příliš na to, se zeptat?
a kdy je toho příliš na to, to snést?

10.1.12 aneb ledny jsou vždycky v háji.

10. ledna 2012 v 23:28 | cassie |  Float.
Krásný večer, hubeňulky...

Je leden a v lednu se vždycky něco posere. Pana E. týden nevidím, snad v pátek... je mi smutno...

... jídlo teď ujde, držím se, konečně jsem najela na svůj režim.

Zítra mám prezentaci knížky, jednou už jsem to dělala a učitelka mě nechutně seřvala, bojím se, že se to bude opakovat...
Doufám, že se máte líp:)You cant make the same mistake twice. Second time you make it, it's no longer a mistake, it's a choice.

8. ledna 2012 v 13:47 | cassie |  Float.
Pamatuju si, když jsem byla tlustá.

Když jsem byla ta tlustá holka, co si tahá tričko přes špek, kterej přelízá přes monstrózní velikost elastickej džínsů. Nebyla sem nic jinýho než uzlíček mindráků. Pamatuju si, když moje krásná štíhlá a o rok úspěšná sestra přizvukovala rodičům, když říkali, jak strašně tlustá vlastně sem.

V 9 letech jsem stála ve spodním prádle před našima, před ségrou, před váhou a odmítala na ni vstoupit. Děsila jsem se čísla který uvidím. Ale fakt jsem se toho v 9 děsila já? Záležilo mi, že mám o 5kg navíc? Co když se toho děsila moje matka? Co když se děsila, že nebudu dokonalá jak moje sestřička? Postavila mě před zrcadlo.... v 9 letech mě moje matka postavila před zrcadlo a křičela na mě, ať se podívám na to tlustý prase v zrcadle. Ať se podívám, kolik jsem zase přibrala... Měla jsem jen radši čokoládu a byla jsem baculatá. Nevěřila jsem jí. Jenže když vám někdo neustále vtlouká do hlavy, jaký jste prase a jak jste tlustí, začnete tomu tak nějak postupně věřit. Začnete nenávidět jídlo, protože kvůli tomu jídlo vás vlastní matka nemá ráda... nemá mě ráda, protože nejsem hubená.

Jednou jsem šla ze školy, máma na mě před školou čekala. Těšila jsem se na ni. Usmívala. Bylo mi asi 12. Pořád jsem byla při těle ale už tehdy jsem měla hlavu plnou mindráků. Kvůli ní. Usmívala jsem se. Přišla jsem k ní a ona místo pozdravu řekla: "Vidíš jak ti to tady z těch kalhot leze? A ještě takovou krátkou mikinu si dáš. Podívej se na holky kolem sebe, jak jsou krásné, štíhlé, jak jim to sluší..." A já sem se podívala a ptala se sama sebe.... Budeš mě mít, mami, konečně ráda, když budu jako ony? Jsou na ně jejich mámy pyšný, když takhle vypadají?

Už je to dlouho... a já v tom zrcadle pořád vidím tlustý prase, který mi matka vštěpovala, že sem. Nezbavím se ho.

Už dlouho nejsem tou tlustou holkou. Jsem štíhlá, téměř jsem se stala tím, čím jsem chtěla být. Možná, říkají ostastní. Já to nevidím... víš, mami... já pořád vidím to tlustý prase v tom zrcadle. Tak teda... děkuju...

Nemůžeš vidět,mami, když se trápím hlady? Vadí ti, že jsem "moc" hubená? Připadá ti, že mám anorexii? Jo?

Tak ti gratuluju, povedlo se ti to.

Stanu se holkou, cos asi vždycky chtěla, abych se stala... abych byla jako ty "krásné štíhlé"... pamatuješ?

Stanu se holkou, u který nikoho nenapadne, že byla dřív takovým losrem, i když vlastně ve svý hlavě pořád je.

C.

4.1.12 aneb když vás někdo zbožňuje a vy necítíte nic...

4. ledna 2012 v 23:51 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny:)

Je funny, když ste venku s klukem (pan E.), kterej je sladkej a milej a pak si dáte pusu a je to, jako bych se líbala se spolužákem... fuck.

Třeba se to změní... zlepší... prostě, tohle se stává jenom mně :D.

Jinak dnešní den jsem celej prospala, takže dnešní noc bude teda úžasná... nice. Do 6 budu koukat do stropu.

Dneska jsem jedla málo, nějak to neřeším, nestíhám, pořád s panem E. venku.

To je zase produktivní článek :D3.1.2012 aneb everything will pay off.

3. ledna 2012 v 21:49 | cassie |  Float.
Krásný večer slečny...

opět a zase se omlouvám za neaktivitu. Mám těď prázdniny, a pořád je co dělat :) Abych řekla pravdu, v jídle se moc nedržím, nemám svůj režim... ještě týden (jsem v rakousku na škole, proto mám ještě prázdniny.))

Před pár dny mi zavolala ségra, ať přijdu do jedný kavárny, že je tam s partou, že můžu přijít, kdybych se nudila... a já fakt nudila :D ... pěkně sem se oblíkla, učesala, namalovala, prostě jen tak zlegrace, i když jsem ty lidi vůbec neznala... vzala sem si upnutý oblčení... přišla sem tam ... a všichni doslova zmlkli a jen: "tohle je tvoje ségra?"... jeden kluk se mězeptal, jestli nejsem modelka!! tak strašně mi to zlepšilo náladu a zvedlo sebevědomí :)) jednou začas jsou tyhle akce fakt potřeba.)

Jak se máte vy? :))

Jídelníčky od zítra:)