Prosinec 2011

2012, be my awesome year.

31. prosince 2011 v 17:38 | cassie |  Float.
Je to tady... a mně je nějak smutno.
Poslední hodiny a minuty roku 2011 odtikávaj a já toho mám tolik, co bych vám chtěla říct. Tolik, co bych ještě chtěla udělat, stihnout. Omluvit se, odpustit, poprosit, milovat, říct pravdu, plakat, smát se, až by mě bolelo břicho, pustit balonky naplněný heliem.Bojujem dál, nic nekončí. Všecko teprv začíná.

Nejkrásnější rok 2012 přeje Cassie.


24.12.11 aneb very marry christmas.

24. prosince 2011 v 10:41 | cassie |  Float.
Dobré ráno, slečny...

... ne, nelítám po bytě s třpytkama v kapsách santovského obleku, ani nemám jeho rozkošnou čepičku, dokonce se ani neusmívám, nezpívám koledy a sem ráda, že není sníh.

Před rokem jsem si slibovala, že na další (letošní) Vánoce, budu jiná. Krásná, štíhlá, dokonalá... a? Jsem naprosto na stejným místě, jak sem byla před rokem. Žádnej posun, žádý zlepšení, žádný zhoršení. Všechno zbytečný.

A víte co? Já si ten slib dám znovu. A Vánoce 2012 budou stát za to. Budu taková, jaká sem si vždycky přála být. Teď už to musí vyjít.

Ale vám,krásné a šťastné slečny, přeju, ať si dnešek užiijete. Ať zapomenete na Anu, na nejezení, na krásné kosti, na svůj sen, žijte ho. Udělejte to, aspoň pro mě, když já to nedokážu.


Štastné a Veselé přeje Cassie.


21.12.11 aneb it sounds awkward, but life goes on.

21. prosince 2011 v 22:32 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny...

na soutěži jsem bohužel nepostoupila. Ne, že by mi na tom moc záleželo, ale docela mě to mrzí, myslím si, že sem na to měla. Tak co už, jsem i tak na sebe hrdá, že sem se k tomu odhodlala a překonala sebe samu... :)

Jinak zítra jedu z intru domů (samozřejme po pololetce z matiky, na kterou jsem se ani nekoukla, ooo jak typické)... hrozně se těším na prázdniny, budu krásně jíst a cvičit... konečně se vyspím. Silvestr se blíží... so let's get ready! :))
19.12.11 aneb žít neznamená žít šťastně. bohužel

19. prosince 2011 v 22:51 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny.

Mám toho neskutečně moc. Pozítří mě čeká další kolo řečnické soutěže (postoupila, nepochopitelně :D), mám strach, ale už vůbec ne, jak na začátku.

S jídlem je to teď v pohodě, akorát nestíhám jíst pravidelně, což mě docela štve, ještě to budu muset nějak domyslet. Každopádně tento týden musím zabojovat, v pátek mě čeká důležitej den- bude akce, na které bude bývalej, a chtěla bych, aby viděl, co jen tak zahodil. Chcu, aby viděl, že nikdy nebude mít holku štíhlejší, než sem já...17.12.11

17. prosince 2011 v 22:56 | cassie |  Float.
Krásný sobotní večer, slečny.

Opět jsem se poslední dobou neozvala. Mrzí mě to, ale nějak nebylo co napsat. Můj život je šeď, mlha a nuda.

Další cíl, proč se snažit, je silvestr. Bude on a spoutu dalších kluků. Chci, aby si na mě ukazovali. Chci, abych byla "ta hubená".

Od zítřka jídelníčky.

Zítra se taky zvážím, abyste věděly, děvčata, jak pokračuju.

C.


you cant make the same mistake twice.
the second time you make it,
it's no longer a mistake,
it's a choice.

14.12.11 aneb life's a slut.

14. prosince 2011 v 22:41 | cassie
Krásný večer, slečny.

Omlouvám se, že sem včera nenapsala. Byla sem ztahaná ja pes.

Přehlídka.

Bylo to naprosto peckový. Fakt. Krásný holky, krásně štíhlý, úžasný modely. Měla jsem vyčesané vlasy do drdolu a takový "beletkovský" model. Prostě s prvním krokem na schod na molo sem věděla, že pro tohle sem byla narozená, i když to nikdy nemůžu dělat profesionálně. I tak jsem vděčná, že sem si to mohla aspoň, i kdyby to bylo je jedenkrát v životě, vyzkoušet. Zkušenost jak blázen. :)

Jinak docela nostalgie, že 2011 je u konce. No je to tady. Vánoce nijak neprožívám, avšak přijde, že je ještě brzo, aby něco skončilo, když vlastně vůbec nic nezačalo. Přijde mi, že vlastně rok 2011 vůbec nezačal. Whatever. S klidným svědomím můžu říct, že stál pěkně zaprd.

Záchytnej bod? Silvestr, ať už bude jakejkoliv.

C.12.12.11 aneb zítřejší přehlídka

12. prosince 2011 v 22:24 | cassie |  Float.
Uff... slečny, je to tady. Zítra je přehlídka.

Můžu s čistým svědomím říct, že jsem dělala, co jsem mohla... stejně už se tam vidím, jak koukám po ostatních holkách, sebe vidím jako nejtlustší bečku a vůbec si to neužiju...

... strašně si přeju, aby to dopadlo... držte pěsti, budu to potřebovat.

C.11.12.12 aneb bez dárků, tlustá, zoufalá

11. prosince 2011 v 11:11 | cassie |  Float.
Krásnou neděli, hubeňulky... ne, dělám si srandu. neděle je vždycky hnusná

... ztrácím motivaci, sem bez nápadu, je mi všecko jedno, jako bych byla největší flegmatik na světě. Já ani nevim, co psát... nepřejídám se, ale že bych jedla extra málo, to ne.... ještě dneska napíšu večer jídelníček.

Jediná moji motivace držet se, je vidina silvestra, kde bude ON.

C.7.12.11 aneb na všecko kašlu

7. prosince 2011 v 22:10 | cassie |  Float.
Krásný večer, babes.

No, to byl teda dneska den. Fakt, kdybych si psala deníček, tenhle by byl černě vybarvenej. Úplně sem podělala prezentaci knížky, učitelka mě seřvala jak malýho parchanta, haha paradox v 18, a já si připadala jak totální debil. Chtělo se mi strašně brečet. Ne kvůli špatný známce, ale kvůli debilním lidem, debilním věcem a debilnímu životu. Najednou to nešlo zastavit, muselo to všecko ven... co už. Udělám to znova a líp. Musím se víc snažit, nic jinýho mi nezbyde, ale každopádně,... nic příjemnýho no...

Sladkosti nedotčeny

Strašně se těším na přehlídku

Zítra je volno, máme svátek

Mám vás hrozně ráda

C.6.12.11 aneb 7 dní do přehlídky

6. prosince 2011 v 19:46 | cassie |  Float.
Krásný večer :)

... dneska pěkně nudnej den. Vyhrála sem turnaj v badmintonu, supr. Skoro nemůžu hejbat s rukou a to ještě musím do posilky...

Sladkosti nedotčeny. :)

C.5.12.11 aneb 8 dní do přehlídky

5. prosince 2011 v 23:35 | cassie |  Float.
Krásný večer, slečny.

Zbývá přesně týden do přehlídky, mám co dělat. Zase jsem nepřidala fotky, ale moc se omlouvím není čas. Tak to opět posouvám na neurčito, ale pořád je to na to do listu.


Jinak Silvestr se rýsuje tak, že pojedu asi se ségrou na chatu k jejím známým a bude strašně bych si přála, abych ten večer byla nádherná. Abych vešla a všechny oči byly na mně. Aby si říkala, to je ona. Chci, abych měla zájem kluků a mohla si vybrat toho nejhezčího. Ale tohle se mi může povést jen tehdy, když se budu cítit skvěle. A cítit skvěle se budu jen když budu štíhlá.

Dneska jsme dostali na intru "mikulášskou nadílku" haha. Bylo tam strašně moc sladkostí, oplatky, čokoláda, oříšky, čokoládový postavičky, sušenky, ovoce, ... už už jsem to chtěla sníst, ale pěkně jsem si všechno rpzestavěla na noční stolek a jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím... snad se mi povede za nějakou dobu to schovat v kompletním počtu. ... haha, musím to někomu vnutit, vyhazovat se mi to nechce :)
Be or be skinny?!

4. prosince 2011 v 13:41 | cassie |  Float.
Víte,

říkáme, že tohle všechno je boj. Ale za co bojujeme? Ty šťastnější z nás za lepší a zdravější život, ty ostatní za nic, co se zdánlivě dá nazývat dokonalostí, která ve skutečnosti a v životě "normálních" lidí neexistuje a ani nemá potřebu být hledána.

říkáme, že umíráme pro dokonalost. Doopravdy ale jen lpíme na něčem, co nám zastupuje pravý život. Cítíme se líp, když hladovíme, když odmítneme sladkost, když cítíme svoje kosti, když jsme štíhle, když se blížíme k dokonalosti. Cítíme se tak, protože se cítíme být lepšími.

říkáme, že chceme být někým jiným. Těma krásnejma "skinny bitches", co maj ty nejkrásnější kluky. Chceme jejich dokonalej život, postavu, vlasy. Jejích dokonalý já. Myslíme si, že ony jsou lepší než my, protože to zvládly. Co však už nevidíme je, že na tomhle posraným světě jsou i jedinci, kteří se narodí s dobrým metabolismem.

Nesnáším takový holky. Maj všechno strašně jednoduchý a myslí si, že my sme ti losers, kteří jen žerou a nemumí říct jídlu ne.

Ale tak to není.

Ve skutečnosti, holky, jsme my těma, kteří vyhrávají. Jsme ty, které umí říct NE. Kterým záleží na tom,jak vypadáme. Jen ne vždycky je to snadný.

Tak vydržme a ukažme jim, že i my můžeme být "skinny bitch" i bez dobrýho metabolismu. Ukažme, že my sme ty lepší. Ony si to nezaslouží, my jo.

C.


Busy.

3. prosince 2011 v 18:25 | cassie |  Float.
Zdravím, krásky!

Jsem tu jen zběžně, vůbec nestíhám! Tak ve zkratce:

Jídlo je v pohodě (proto nepíšu jídeláky), ale zítra už bych zase měla napsat.

Slibované fotky budou zítra, teď není čas :)

Stay strong, girls.


1.12.11

1. prosince 2011 v 22:10 | cassie |  Float.
Krásný večer, ale krásný je stěží a zdánlivě.

Dneska jsem přehnala večeři, mrzí mě to, protože se pořád tak pěkně držím... mám z toho špatný svědomí.

Ale já se nevzdávám, jedu dál. Takhle to přece nesmí končit...

... jak řekla Blair Waldorf- destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

... a má naprostou pravdu.